Hírek / Művészet-tudomány

A MOL Tehetségtámogató Program 10 éve töretlenül segíti a fiatal sportolókat, művészeti és tudományos tehetségeket. Konkrét és hatékony segítségnyújtásunk köszönhetően több száz fiatal tudta álmait valóra váltani.

A MOL Gyermekgyógyító Program szintén 10 éve megbízható partnerként segít a civil szervezeteknek az élmény- és művészetterápiás programjaik megvalósításában. Támogatást nyújtó pályázati rendszerünkkel több ezer gyermeknek segítettünk elindulni a gyógyulás útján.

Öt tehetség és öt szervezet nyerheti el az "Új Európa Alapítvány jubileumi arcai" címet és az ezzel járó pénzjutalmat! Szavazni szeptember 6-28. között lehet kategóriánként egy-egy jelöltre, akik az október 1-jei Tehetségfesztiválon vehetik át nyereményüket!

A szavazóoldal a linkre kattintva érhető el: Új Európa Alapítvány Jubileum