Hírek / Sport

A Sebestyén Korcsolya SE versenyzőjét a nagymamája vitte el kiskorában egy foglalkozásra, aki korábban szintén műkorcsolyázott. Az ifjú tehetség bátyja pedig jégkorongozik, így mindkét fiatal magabiztosan mozog a jégen. Léna táncolni is nagyon szeret, ami fontos eleme a programoknak. A fiatal versenyző az Európa-bajnok és többszörös olimpikon Gór-Sebestyén Júlia egyesületében csiszolja tudását.

Léna a tavaly decemberi Mikulás-kupán nívós, 39 fős nemzetközi mezőnyben tudott diadalmaskodni, míg Belgrádban a Skate Helena emlékversenyen a második helyet szerezte meg a korosztályában. Kifejezetten szereti a nemzetközi megmérettetéseket, ahol összemérheti tudását a külföldi vetélytársakéval.

A MOL Alapítvány támogatása az edzőtábori költségek és a magas minőségű felkészülés finanszírozásában segíti a sportolót.